Lacné olejové vane Elring
ELRING Těsnění, olejová vana 357.571
ELRING Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 776.564ELRING Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 776.564
- Elring
ELRING Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 776.564
Tesnenie olejového sitka ELRING 274.670
Uzatváracia skrutka, olejová vaňa ELRING 587.220
Uzatváracia skrutka, olejová vaňa ELRING 587.290
Tesniaci krúżok, vypúżżacia skrutka oleja ELRING 813.184
Uzatváracia skrutka, olejová vaňa ELRING 877.920
Sada tesnení olejovej vane ELRING 464.066- ELRING TESNIACI KRÚŽOK VÝPUSTNEJ SKRUTKY OLEJA 776.327
ELRING TESNIACI KRÚŽOK VÝPUSTNEJ SKRUTKY OLEJA 776.327
- Elring
Vnútorný priemer [mm]: 11 Vonkajší priemer [mm]: 17,5 Hrúbka [mm]: 3 Materiál: med Tvar: ohnute
- ELRING TESNIACI KRÚŽOK VÝPUSTNEJ SKRUTKY OLEJA 928.580
ELRING TESNIACI KRÚŽOK VÝPUSTNEJ SKRUTKY OLEJA 928.580
- Elring
Vnútorný priemer [mm]: 13,8 Vonkajší priemer [mm]: 19 Hrúbka [mm]: 2,3 Materiál: ocel
Uzatváracia skrutka, olejová vaňa ELRING 587.290
Tesniaci krúżok, vypúżżacia skrutka oleja ELRING 813.192
Tesniaci krúżok, vypúżżacia skrutka oleja ELRING 813.192
Tesniaci krúżok, vypúżżacia skrutka oleja ELRING 251.305
Tesniaci krúżok, vypúżżacia skrutka oleja ELRING 129.100
Sada tesnení olejovej vane ELRING 027.371Sada tesnení olejovej vane ELRING 027.371
- Elring
Sada tesnení olejovej vane ELRING 027.371. Vhodný pre vozidlá: Peugeot Boxer Bus (2.2 HDi 150, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 120, 2.2 HDi 110, 2.2 HDi 100); Peugeot Boxer Van (2.2 HDi...
Tesnenie olejovej vane ELRING 127.760Tesnenie olejovej vane ELRING 127.760
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 127.760. Vhodný pre vozidlá: Opel Astra G Hatchback (T98) (1.4, 1.2 16V); Opel Astra H Gtc (A04) (1.4); Opel Astra H (A04) (1.4 LPG, 1.4, 1.2);...
- Tesnenie olejovej vane ELRING 138.430
Tesnenie olejovej vane ELRING 138.430
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 138.430. Vhodný pre vozidlá: Renault Clio III (BR0/1, CR0/1) (2.0 16V Sport); Renault Clio II (BB_, CB_) (2.0 16V Sport, 1.9 dTi, 1.9 D); Renault...
Tesnenie olejovej vane ELRING 151.900Tesnenie olejovej vane ELRING 151.900
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 151.900. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E46) (330 d, 330 xd); BMW 3 Coupe (E46) (330 Cd); BMW 3 Convertible (E46) (330 Cd); BMW 5 (E60) (535 d, 530 d,...
- Tesnenie olejovej vane ELRING 219.960
Tesnenie olejovej vane ELRING 219.960
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 219.960. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E90) (330 d, 330 xd); BMW 5 (E60) (530 d, 530 xd); BMW X3 (E83) (3.0 d); BMW 7 (E65, E66, E67) (730 Ld, 730 d);...
- Sada tesnení olejovej vane ELRING 290.910
Sada tesnení olejovej vane ELRING 290.910
- Elring
Sada tesnení olejovej vane ELRING 290.910. Vhodný pre vozidlá: Peugeot Boxer Bus (244, Z_) (2.8 HDi, 2.8 HDi 4x4); Peugeot Boxer Platform/Chassis (244) (2.8 HDi, 2.8 HDi 4x4);...
- Tesnenie olejovej vane ELRING 331.280
Tesnenie olejovej vane ELRING 331.280
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 331.280. Vhodný pre vozidlá: Mitsubishi Starion (A18_A) (2.6 Turbo ECi); Mitsubishi Pajero I Canvas Top (L04_G) (2.6, 2.5 TD, 2.3 TD); Mitsubishi...
- Tesnenie olejovej vane ELRING 418.790
Tesnenie olejovej vane ELRING 418.790
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 418.790. Vhodný pre vozidlá: Lancia Delta I (831_) (2.0 16V HF Evo Integrale, 2.0 16V HF Integrale, 2.0 HF Integrale, 1.6 HF Turbo, 1.6 GT i.e.);...
- Tesnenie olejovej vane ELRING 429.000
Tesnenie olejovej vane ELRING 429.000
- Elring
Tesnenie olejovej vane ELRING 429.000. Vhodný pre vozidlá: Peugeot Boxer Bus (244, Z_) (2.8 HDi, 2.8 HDi 4x4); Peugeot Boxer Platform/Chassis (244) (2.8 HDi, 2.8 HDi 4x4);...